Naruto Shippuden
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto Shippuden

Anii au trecut iar eroii nostri au crescut.E timpul adevaratelor provocari
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Spionaj sau .. simpla curiozitate ?

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul
AutorMesaj
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:00 pm

Tocmai dorea sa plece din Konoha asa ca alese padurea pentru a nu fi vazut de toti . Nu era inca momentul sa stie ca dadea tarcoale prin Satul Frunza . Mergea cu pasi marunti inainte , ca de fiecare data fara sa alerge . Zgomotele clopotului prins de palaria lui se auzeau in ecou .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:02 pm

Eram in padure asezata la umbra unui copac cu ochii inchisi. Incercam sa adorm putin.
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:04 pm

Privea inainte fara sa faca alte miscari . In urma lui se aflau urmele pasilor acestuia .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:09 pm

Mi-am deschis ochii brusc ridicandu-ma in picioare. Se auzeau urme de pasi apropiindu-se din ce in ce mai mult.
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:16 pm

Vazu o silueta in departare , dar continua sa mearga . In plus trebuia sa ajunga in Satul Sunet pentru a fura cateva informatii .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:24 pm

Am sarit in copacul din spatele meu, iar in departare l-am zarit pe...Itachi Uchiha. Ce cauta el aici?
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:27 pm

Inainta pana cand ajunse in acel loc udne vazuse acea persoana . Se opri , apucand coltul palariei si dand'o jos , zambind in coltul gurii , uitandu'se cu coada ochiului in jur .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:36 pm

Am sarit din copac la ctiva metri departare de el privindu-l. Cred ca avea un motiv intemeiat de a venit in Konoha, altfel nu ar fi riscat asa.
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:40 pm

Se intoarse cu fata spre ea , defapt doar ochii ii se vedeau caci restul fetei era acoperita de gulerul de la pelerina .
-Haruno Sakura ! replica el , analizand'o din cap pana in picioare .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:50 pm

-Uchiha Itachi... cu ce ocazie ne vizitezi satul? l-am intrebat eu sarcastica, dar cu o urma de ingrijorare in voce
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 4:56 pm

-Nu cred ca e treaba ta ! spuse clar , dorind sa isi continue drumul , dar ramase acolo , fiind la o distanta fata de ea . Poate mai afla cate ceva .
-Iar tu , aici ?
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:02 pm

L-am privit incruntandu-ma putin.
- Nu cred ca-ti pasa, asa ca de ce ti-as da explicatii? i-am raspuns eu cu o alta intrebare
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:08 pm

-Eu ma cam grabesc, trebuie sa ajung urgent undeva asa ca ar fi bine sa nu spui nimanui ca am fost aici .. altfel ...
Scoase kunaiul , ridicandu'l ca sa il poata vedea .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:19 pm

Am inghitit in sec dupa care am prins curaj zicand
-Ce te face sa crezi ca nu voi spune nimanui? Nu mie frica de tine. Sunt un ninja si trebuie sa-mi apar satul cu orice pret. Cine stie ce planuiti voi si daca se va intampla ceva cu satul eu voi fi vinovata. i-am raspuns fiind uimita de curajul care il capatasem
Sus In jos
Kushina Uzumaki
Jounin
Jounin
Kushina Uzumaki


Mesaje : 55
Data de înscriere : 27/12/2009

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:20 pm

Intru in padurea morti si incerc sa vad ce se mai petrece pe aici .
Nu fusesem de ceva timp pe aici si era numai bun pentru a-mi exersa jutsurile...
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:29 pm

Incepu sa chicoteasca , lasandu'si mana in jos .
-Nu tiu ,ar fi bine sa nu spui . Si inca ceva .. Chiar crezi ca un ninja ca tine ma va invinge ? Huh , nu prea imi vine sa cred si totusai , la cat de grabit sunt mi'ar placea sa ranesc inca un shinobi in aceeasi zi .. doar ca ...
Sus In jos
Kushina Uzumaki
Jounin
Jounin
Kushina Uzumaki


Mesaje : 55
Data de înscriere : 27/12/2009

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:31 pm

Vad doi indivizi ,dar ma ascund si incep sa ma apropri de ei sa vad ce se petrece fara a fi descoperita .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:34 pm

-Nu stiu daca te voi putea invinge, dar voi incerca. am zis eu privindu-l convingator.
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:36 pm

-Cred ca tipa asta nu stie defapt cine sunt , spuse el destul de tare ca sa fie auzit , insa incat sa para ca vorbeste cu sine .
-Nu as putea face asta , el nu m'ar ierta niciodata .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:40 pm

Cuvintele spuse de el m-au facut curioasa asa ca l-am intrebat:
-Ce vrei sa spui?
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:41 pm

-Min...
Nu mai continua , lovindu'si usor fruntea .
-Ce vreau sa spun este ca niciodata cei din Akatsuki nu isi vor dezvalui planurile , mai ales unei pustoaice ca tine !
Ii intoarse spatele inaintand , privind'o cu coada ochiului .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:44 pm

Am strans din pumni privindu-l cum se indeparta. Era din ce in ce mai curioasa. Oare ce voia sa spuna prin " El nu m'ar ierta niciodata"? intrebarile se invarteau prin capul meu, dar din pacate nu gaseau niciun raspuns.
Sus In jos
Uchiha Itachi
Nukenin
Nukenin
Uchiha Itachi


Mesaje : 154
Data de înscriere : 27/12/2009
Localizare : Akatsuki

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:49 pm

Ofta , tinandu'si in mana stanga palaria specifica organizatiei din care facea parte . Un vant adia usor prin inprejurime ,facand ca pelerina lui sa zboare in toate directiile .
Sus In jos
Haruno Sakura
Chunin
Chunin
Haruno Sakura


Mesaje : 218
Data de înscriere : 27/12/2009
Varsta : 28

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:52 pm

M-am lasat pagubasa intorcandu-ma cu spatele pasind usor pe iarba verde.
Sus In jos
Kushina Uzumaki
Jounin
Jounin
Kushina Uzumaki


Mesaje : 55
Data de înscriere : 27/12/2009

Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitimeDum Dec 27, 2009 5:53 pm

Ii privesc si misc din greseala tufisul si fac ochi mari...
"La naiba sper sa nu observe"
Sus In jos
Continut sponsorizat





Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Empty
MesajSubiect: Re: Spionaj sau .. simpla curiozitate ?   Spionaj sau .. simpla curiozitate ? Icon_minitime

Sus In jos
 
Spionaj sau .. simpla curiozitate ?
Sus 
Pagina 1 din 3Mergi la pagina : 1, 2, 3  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Shippuden :: Satul Konoha :: Padurea Mortii-
Mergi direct la: