Naruto Shippuden
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Naruto Shippuden

Anii au trecut iar eroii nostri au crescut.E timpul adevaratelor provocari
 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Hinata's room ~ O floare cu alte petale..

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Hinata Hyuuga

Hinata Hyuuga


Mesaje : 4
Data de înscriere : 03/01/2010

Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Empty
MesajSubiect: Hinata's room ~ O floare cu alte petale..   Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Icon_minitimeDum Ian 03, 2010 6:08 pm

Priveam fara oprire cerul, in timp ce soarele apunea facandu-ma sa cad intr'o depresie. Stateam pe pervarz,cu picioarele stranse la piept si cu un mic caiet pe genunchi. Toata ziua imi bateam capul cum sa-mi imbunatatesc antrenamentele.In fond...Eu fusesem intotdeauna punctul slab,si-n echipa..si pe baza abilitatilor..Trebuie...Trebuie sa gasesc ceva!
Sus In jos
Naruto Uzumaki
Chunin
Chunin
Naruto Uzumaki


Mesaje : 86
Data de înscriere : 27/12/2009

Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Empty
MesajSubiect: Re: Hinata's room ~ O floare cu alte petale..   Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 2:47 pm

Mergeam pe afara plictisit vrand sa ma antrenez pe undeva .
Sus In jos
Hinata Hyuuga

Hinata Hyuuga


Mesaje : 4
Data de înscriere : 03/01/2010

Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Empty
MesajSubiect: Re: Hinata's room ~ O floare cu alte petale..   Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Icon_minitimeSam Ian 09, 2010 5:15 pm

Am tras aer adanc in piept,privind apoi strazile care desparteau celelalte case. Poate trebuia sa iau o pauza,imi bateam prea mult capul...sau..poate nu era deajuns.
M-am ridicat pe propriile mele picioare aruncand caietul in mijlocul camerei,pe podea.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Empty
MesajSubiect: Re: Hinata's room ~ O floare cu alte petale..   Hinata's room ~ O floare cu alte petale.. Icon_minitime

Sus In jos
 
Hinata's room ~ O floare cu alte petale..
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sakura...o floare dulce
» Sakura's room
» Yellow Flash of Konoha's room

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Naruto Shippuden :: Satul Konoha :: Casele :: Camerele-
Mergi direct la: